Kas Teil on küsimusi? +372 627 7030
EE RU

Tagastuse ja vahetuse tingimused

Kvaliteetse kauba tagastamise tingimused

Kui Te ei jäänud rahule ostetud kaubaga, siis võite selle tagastada seitsme tööpäeva jooksul alates kättetoimetamise hetkest.

Ostetud kauba saate tagastada AINULT sellisel juhul, kui kaubal on säilinud kaubanduslik välimus (pakend, sildid), toodet ei ole kasutatud ega pestud. Samuti peate esitama ostutehinguga seotud dokumendid.

Kvaliteetse kauba kättesaamise järel, tagastame me selle maksumuse mitte hiljem kui 15 päeva jooksul kauba ja Teie kirjaliku avalduse kättesaamise hetkest.

Kauba tagastuse või vahetuse jaoks tuleb täita antud vorm (avaneb eraldi aknas). Sinna märkige: tellimuse number, kauba kood, nimetus ja kogus.

Kauba saate tagastada märgitud aadressil. Võime saata ka ise kulleri, kuid see teenus on Teile tasuline ja seda raha Teile ei tagastata.

Tähelepanu! Kaubast keeldumise korral, juhul kui see on ainult üks osa kogu komplektist, siis teatame, et tagastamine saab toimuda ainult täiskomplektina.
Pretensiooni esitamise aeg on kaks aastat. Võite meie poole pöörduda, kui kaup on defektne või kui Te pole rahul kvaliteediga.

Ebakvaliteetse kauba tagastamise ja vahetuse tingimused

Kui Te saite ebakvaliteetse kauba, kas defektiga või vale kauba, mida Te ei tellinud, võite selle tagastada.

Ebakvaliteetse kauba saate vahetada teise kauba vastu või saate raha tagasi.

15 päeva jooksul kauba kättesaamise hetkest, oleme me kohustatud tagastama Teile kogu kauba maksumuse koos kättesaamise tasuga. Kauba vahetuse korral – 2 päeva jooksul saata Teile uus kaup.

Kauba tagastuse või vahetuse jaoks tuleb täita antud vorm (avaneb eraldi aknas). Sinna märkige: tellimuse number, kauba kood, nimetus ja kogus.

Kohe kui me oleme saanud teatise kauba tagastuse või vahetuse kohta, saadame me Teile blanketi, mis on vajalik täita ja ja panna koos tagastatava kaubaga paki sisse. Paki võite Te saata meie aadressile.

Ebakvaliteetse kauba korral me kompenseerime saatekulud.

Kas Te ei leia endale sobivat voodipesukomplekti?

Kui Te ei leia endale sobivat voodipesukomplekti, siis õmbleja Maria saab Teid aidata.